Naše podnikání

Vášeň pro inovace, síla ke změně.

Zemědělství a veřejné zdraví se dnes prolínají více než kdy jindy a společnost Bayer CropScience stojí v čele obou těchto odvětví. Máme jen jednu planetu, na které můžeme žít, a proto chceme vytvářet inovativní řešení, která zemědělcům pomohou maximalizovat výnosy, zabezpečit úrodu před ničivými chorobami a škůdci a udržet náš životní prostor a životní prostředí zdravé a krásné. Společnost Bayer CropScience se ve všem, co dělá – od vysoce výkonných osiv a jejich vlastností až po inovativní biologické a chemické produkty na ochranu plodin a životního prostředí – řídí filozofií „Věda pro lepší život“. 
placeholder

V čele revoluce

Zelená revoluce v polovině dvacátého století byla úspěšná, ale dnes čelí náš svět novým naléhavým výzvám, jejichž překonání bude vyžadovat každý nástroj, talent a technologii, které máme k dispozici… a možná i něco navíc. Extrémní počasí, výkyvy trhu a politická nestabilita se staly novou normou. Je třeba živit, oblékat a zásobovat palivem rostoucí populaci a udržovat ji ve zdraví. Omezené zdroje naší planety je třeba napínat za dnešní hranice a zároveň je zachovat pro budoucnost. 

Je čas na novou revoluci v zemědělství… Takovou, která pomůže zajistit bezpečnost potravin na celém světě, zlepšit výživu a podpořit veřejné zdraví prostřednictvím inovací, jež jsou udržitelné v každém smyslu slova. 

Společnost Bayer je jedním z předních světových inovátorů v oblasti osiv, ochrany plodin a nezemědělské kontroly škůdců a je připravena postavit se do čela této revoluce jako globální firma zabývající se zdravotní péčí a zemědělstvím.

Inovace jsou klíčem k vytváření zdravějšího světa

Základem našeho podnikání je organizace vědeckých objevů, výzkumu a vývoje světové úrovně se silným mandátem: vyvíjet nová integrovaná řešení, která zemědělcům a celým společnostem pomohou získávat obživu a ochrání naši planetu. Investice do inovací jsou jedním z nejlepších způsobů, jak vytvářet udržitelná řešení, a díky tomu, že máme v tomto oboru jeden z největších rozpočtů na výzkum, se naše schopnosti a možnosti každým dnem rozšiřují. 

Maximalizace výnosů a zajištění úrody

Řada zemědělských řešení společnosti Bayer – od prověřených vysoce výnosných značek osiv s klíčovými vlastnostmi, které je chrání před plevelem, škůdci a stresujícími faktory z prostředí, přes vývoj inovativních osiv a produktů tradiční a biologické ochrany plodin až po služby, které pomáhají zajišťovat zdravé a výnosné plodiny – se zaměřuje na maximalizaci výnosů a zajištění úrody.  

Staráme se o zdraví a krásu naší planety a životního prostoru

Společnost Bayer přináší kromě zemědělských produktů také řešení pro kontrolu škůdců a plevelů a zlepšování kvality života a životního prostředí v obcích. Nabízíme produkty a služby zaměřené na profesionální uživatele i amatérské zahradníky, které pomáhají udržovat zdravý životní prostor a svěží a krásný svět.

Ve společnosti Bayer se snažíme nastavovat nové normy nejen prostřednictvím inovací, ale také prostřednictvím udržitelného zemědělství, péče o životní prostředí a přínosu pro komunity, ve kterých žijeme, pracujeme a hrajeme si. 

The browser compatibility override message