Vážení pěstitelé obilnin,

v příloze naleznete nabídku našich fungicidů pro ošetření porostů obilnin se zaměřením na ekonomiku pěstování. Věnujte pozornost výskytu chorob a ošetřete včas.

Naše fungicidy jsou velmi účinné proti všem důležitým chorobám obilnin, ale nabízíme víc – stimulační fyziologické působení v podobě podpory vitality, rozvoje listové plochy a anti-stresového působení.

To vše je energie pro výnos a kvalitu za všech povětrnostních podmínek. Z naší nabídky fungicidů si vyberete podle intenzity pěstování a také si můžete délkou jejich účinnosti usnadnit provozní nápor na postřikovač v sezóně.

V suchých podmínkách, kde je tlak chorob menší, můžete využít anti-stresové působení pro rychlejší regeneraci rostlin. Novinkou je fungicid Cayunis®.

Připravili jsme pro Vás cenově výhodné nabídky fungicidů:

Hutton® – osvědčený a komplexní fungicid levnější o 10% ve srovnání s loňským rokem. Jedná se o základní kámen fungicidní ochrany s výrazným stop-efektem proti chorobám.

Hutton® Forte – postupně se zabíhající a úspěšný následovník stávajícího fungicidu Hutton® za velmi příznivou nenavýšenou cenu. Jeho přidanou hodnotou je viditelná podpora vitality rostlin.

Cayunis® – nový fungicid na bázi bixafenu, který je „Novou konstantou pro energii a zdraví obilnin“. Je víc než jen fungicidem, podporuje již zmiňovanou vitalitu, odolnost stresovým podmínkám a rozvoj zelené listové plochy.

Lze jej nakoupit v cenově výhodném balíčku Cayunis® + Prosaro® Pack 80 + 80 l se slevou 10% oproti nákupu obou přípravků samostatně. Fungicid Prosaro je levnější o 17,5% ve srovnání s loňským rokem + další sleva v tomto balíčku!!!

Fungicid Boogie® Xpro je levnější o 6,4% a navíc získáte dalších 5% slevu v balíčku Boogie® Xpro MAXIPack 80 l. S tímto fungicidem získáte náskok před chorobami vzhledem k jeho dlouhodobé účinnosti.

Slevy jsou kalkulovány na základě doporučených cen společnosti Bayer pro rok 2024 a 2023 a mohou se lišit dle ceníku distributorů.

 

Děkujeme za důvěru.

Váš Bayer Team

 

 

The browser compatibility override message